Alman Hamam Böceği, Alman Hamam Böcek İlaçlama

Genellikle amerikan hamam böceği ile karıştırılır, ikisinin arasındaki temel farklar davranışlarında belirgindir. Küçük boyları sayesinde iyi gizlenirler. Mutfağınızın fırın, buzdolabı arkası ve dolap menteşeleri arasında hızlıca çoğalabilirler. Amerikan hamam böceğinin aksine ilaçlanmasında sıvı pestisitlerden kaçınılmalıdır. Alman hamam böceği ile mücadele de profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek alınılmalıdır. Bu türle mücadele de en etkili yöntem jel uygulamasıdır. Alman hamam böceği ile mücadeleniz de Beyaz İlaçlama olarak sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Alman Haman Böceği diğer ismi ile “Kalorifer Böceği” Hakkında Çok Detaylı Bilgileri, Mücadele Yöntemlerini, Yaşam Özelliklerini Toplamaya Çalıştık.

Kalorifer Böceği olarak bildiğiniz Alman Hamam Böceği ve Hamam Böceklerinin diğer türleri hakkında çok detaylı bilgilere aşağıdaki makalelerimizden ulaşabilirsiniz.

  • Kalorifer Böceği İlaçlaması
  • Böcek Türleri: Amerikan Hamam Böceği
  • Böcek Türleri: Doğu ( Oriental ) Hamam Böceği
  • Bir Kere Çiftleşerek, Hayatı Boyunca Üreyebilen Böcek
  • Süper Gücünün Kaynağı Bulundu
  • Tarihin En Yenilmez Böceği

Böcek İlaçlama – Beyaz İlaçlama

Firmamız son ilaçlama teknlojisini kullanarak İstanbul genelinde böcek ilaçlama, ilaçlama, pire ilaçlama, haşere ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

Beyaz İlaçlama, Böcek İlaçlama, İlaçlama, Pire İlaçlama, Haşere İlaçlama, Belediye İlaçlama Firması, Belediye İlaçlama Şirketi Hizmetleri Beyaz İlaçlama olarak vermekteyiz.