Arı Böceği, Arı Böcek İlaçlama

Albert Einstein: Eğer arılar yeryüzünden kaybolursa, İnsanın sadece 4 yıl ömrü kalır. Doğal dengenin en kilit canlılarının başında gelen arılar 130 bin farklı bitki türünün çoğalmasını sağlarlar. 1 arı yarım saatte 50 çiçek, yarım kilo bal içinse 17 bin arı 10 milyon çiçek dolaşmakta. Kraliçe, erkek ve işçi arılardan oluşan kovanda Erkek arılar sadece kraliçe arı ile çiftleşebilmek için yaşarlar ve çiftleşme sonrasında ölürler. Sadece yaban arıları hem otçul hem etçildir, küçük böcekleri de yiyerek beslenebilirler. Arının zehri kanser hastalarının tedavisi için ilaç yapımında da kullanılır. Arı balı, içinde bakteri oluşumunu engelleyen ve bozulmayan bir besin kaynağıdır. Erkek arılarda iğne bulunmazken dişi ve işçi arıların arkasında iğneleri vardır. Bu iğne zehir kesesine bağlıdır tehlike anında insanları sokabilirler, bal arısı iğneyi batırdığında iç organları parçalandığı için ölür fakat yaban arısı zehri enjekte ettikten sonra iğnesini çıkarıp hayatına devam eder. Arıların dikkatini en çok mor, eflatun, beyaz ve sarı renkteki çiçekler çeker. Sese duyarlı hiç masum olmayan yaban arıları ise son derece saldırgan olabilirler. Bu tip arı ilaçlaması yada arı ile mücadele de özel tuzaklarımız ve uygulamalarımız ile Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Anka haşere ilaçlama yı facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama – Beyaz İlaçlama

Firmamız son ilaçlama teknolojisini kullanarak İstanbul genelinde böcek ilaçlama, ilaçlama, pire ilaçlama, haşere ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

Beyaz İlaçlama, Böcek İlaçlama, İlaçlama, Pire İlaçlama, Haşere İlaçlama, Belediye İlaçlama Firması, Belediye İlaçlama Şirketi Hizmetleri Beyaz İlaçlama olarak vermekteyiz