Ulus Hamam Böceği İlaçlama, Ulus Böcek İlaçlama, Ulus İlaçlama, Ulus Pire İlaçlama, Ulus Haşere İlaçlama, Ulus Belediye İlaçlama Firması

Adından da anlaşılacağı gibi insanların üzerinde asalak olarak yaşayıp kanını emen ve ciddi olarak kalıcı zararlar verebilen bir pire türüdür. İnsan piresi insan vücudu dışında kolay barınamaz. İnsan piresi diğer pire türlerinde olduğu gibi kendi vücut ısısını taşıyıcısının vücut ısısına göre ayarlar ve bu şekilde taşıyıcının vücudunda uzun süre kalabilmeyi garantilemiş olur. Pire ilaçlaması mutlaka profesyonel olarak yapılmalıdır çünkü; İnsan piresi insan vücudundan bir günde 3 veya 4 defa  ağzındaki delici ve vakumlayıcı iğnesini kullanarak insanın etini deler ve buradan kan emer. Pire ısırığına maruz kalan kişi bunu hemen fark edebilir çünkü pire ısırığı ile beraber oluşan yanma, kaşınma ve acı hissedilir.

İnsan piresi taşıyıcısının kanını emdikten sonra dinlenmek için uygun bir yer bulup saklanır. Bazı evcil veya yabani hayvanlardaki pirelerde insanlara bulaşabilir.  Yani bir farenin ya da kedi köpek üzerinde parazit olarak yaşayan ve kanını emen bir pire fare ya da köpeğin ya da kedinin taşımış olduğu hastalığı çok rahat bir insana kan yolu ile bulaştırabilir. Bunun için pire ilaçlaması kesinlikle çok önemlidir. Pire çok çabuk çoğalan ve kontrolü zor bir haşere olduğu için pirenin fark edildiği alanın Sağlık Bakanlığından onaylı bir ekip tarafından acilen pire ilaçlama gerekmektedir.

Pire İlaçlama – İlaçlama – Beyaz İlaçlama

Firmamız son ilaçlama teknolojisini kullanarak İstanbul genelinde pire  ilaçlama, böcek ilaçlama, ilaçlama, haşere ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

Beyaz İlaçlama, Pire İlaçlama, Böcek İlaçlama, İlaçlama, Haşere İlaçlama, Belediye İlaçlama Firması, Belediye İlaçlama Şirketi Hizmetleri Beyaz İlaçlama olarak vermekteyiz.